X
×

#Efektívna komunikácia

9.10.2023 19:00
Bratislava
Štúrovňa na Mlynoch

Svet okolo nás a druhých ľudí poznávame skrze slová a druhí skrze naše slová poznávajú nás. Avšak svoje slová môžeme používať na to, aby sme sa odhalili aj aby sme sa skryli. Naša komunikácia môže byť v dôsledku toho problematická, aj keď je súčasne nevyhnutná. Ako sa môžeme učiť používať slová zdravým spôsobom? Prvým krokom je naučiť sa dobre počúvať, druhým potom v pokoji premyslieť, čo presne chceme povedať. Najlepšie komunikujeme, keď zdieľame svoj osobný pohľad. A ak slová začnú mať emocionálny náboj, potrebujeme vedieť, ako emócie upokojiť, aby bol druhý ochotný počuť naše slová.

Pozývame ťa na seminár o tom, ako efektívne komunikovať s psychológom Dr. Jimom Reedom. Prídi aj 10. 10. na interaktívny workshop o Komunikácii a našom temperamente.

Prednášajúci Jim Reed, Ph.D. je psychológom s mnohoročnou klinickou praxou. V roku 1993 založil poradenské centrum Life Connections Counseling Center, kde pracoval do roku 2019. So svojou ženou Beth žijú na Floride. Vo voľnom čase rád číta, loví, rybárči a hrá golf. Jim je dlhoročným partnerom In-Life.

Seminár bude prebiehať v angličtine. Preklad do slovenčiny bude zabezpečený. Vítané sú všetky vysokoškolské študentky a študenti. Vstup zdarma.